Voorlopige indeling tennistraining winter 2022. Tenzij anders aangegeven zijn trainingen één uur.
Jo maandag 16.00 Ceulen Roos - Collard Emma - Wauben Elvy - Walbeehm Madelene
Jo maandag 17.0 0 Kloosterman Tobias - Ven van de Tijmen - Amrani Ilyes - Emma Viales Lubbers
maandag 19.00 padel Jo
Jo maandag 20.30 Berger Anne - Laeven Annette - Smeets Yvonne - Mullens Rietje
Jo maandag 21.30 - 22.30 Vromen Bart - Heuts Ron - Berger Patrick - Goessens Henk
Edgar dinsdag 16.00 Jurgens Isabel - Adriaens Keira - Heijnen Fraukje
Edgar dinsdag 17.00 Maas Bruun - Franssen Jacob - Klinkers Kris - Caesen Luka
Jo dinsdag 17.00 Boers Charlotte - Haar ter Otto - Firinci Julian - Firinci Elise
Jo dinsdag 18.00 Pinto Jessica - Brune Mila - - Poort van der Juna - Rossel Vanya
Edgar dinsdag 18.00 Slotema Guus - Slotema Tijn - Danesi Luca - Snoeijs Valentijn - Rieger Alexander
dinsdag 19.00 padel Edgar
Jo dinsdag 19.00 Heuvel van den Linda - Kate ten Wieteke - Kant van de Kim - Mooren Joëlle
dinsdag 20.00 Padel Edgar
Jo dinsdag 20.00 Wust Danique - Vrolijk Lisa - Hobijn Mandy - Cremers Denies
Jo dinsdag 21.00 Gruisen Jane - Baeten Laura - Bugter Ingrid - Orsouw van Milou
Edgar dinsdag 21.00 - 22.00 Edgar Padel
Pascal woensdag 14.00 start 9 november Dankers Isabelle - Kiel Jonna - Mulder Jet - Schoon Annelies
Pascal woensdag 15.30 start 9 november Dankers Aurelie - Homan Ralf - Philippen Emilie - Philippen Bas
Pascal Indoor woensdag 17.00 Duinkerke Anna - Grijzen Brecht - Grolman Uma - Roodenrijs Anoushka - Vleugel van der Wieke - Dankers Elisa
Mark woensdag 16.00 Kockelkorn Dries - Gosink Julie - Pluijmen Charlotte - Pasmans Thibo - Teemstra Arthur - Teemstra Karel - Pluijmen Olivier
Mark woensdag 17.00 Castermans Robin - Lieben Thibault - Erkens Elze - Stuivenberg Elin - Driessen Daan - Kuypers Oskar - Hoofs Lucas -Pelegrin Marten
Pascal indoor woensdag 18.00 - 19.00 Garces Bennie - Kasdorp Tobias - Nijs de Bastiaan - Seegers Jorrit - Seegers Renzo -Smeets Philippe
Jo woensdag 17.30 Adriaens Quinn - Cordon Mencia - Schmeitz Julie - Luca Peeters
Jo Woensdag 18.30 Kreiter Daniel - Sturtz Gijs - Westgeest Roland - T - Kalkeren van Colin - Mantel Robbert - Catalina Goanta - LW
Pascal Indoor woensdag 19.00 Burgers Eva - Segers Hugo
Pascal Indoor woensdag 20.00 Kraaij van Dave - Schooten van Frederik-Jan - Römkens Hellen - H.D
Jo woensdag 20.00 - 21.30 Gulpers Bernice - Munnix Laura - Smeele Hansje - Schoute Anna - Sol Madelon
Pascal Indoor woensdag 21.00 Jaspers Sjoerd - Zimmermann Hanne -
Jo woensdag 21.30 - 22.30 Vaessen Rick - Venrooij van Job- Klaassen Tim- Creemers Rob - Lekner Julian
Jo donderdag 17.00 Klomp Pippa - Oostvogel Sabien - Aalst van Anna - Hamers Loulou
Jo donderdag 18.00 Aalst van Wouter - Smeulders Chiel - Vries de Filip - Roodenrijs Max
Jo donderdag 19.00 Souren Cyriel - Klein Lisa - Hodiamont David - Collard Lenneke
Jo donderdag 20.00 Mullens Eveline - Ziedses des Plantes Eva- Berg van de Raymond - Koper David
Jo donderdag 21.00 - 22.30 Beaulen Chris - Seifert Milan - Aussems Miriam - Abeling Bart
Jo vrijdag 16.00 Padel
Jo vrijdag 17.00 Padel
Jo vrijdag 18.00 Padel
Jo vrijdag 19.00 Padel