Indeling Tennistraining April 2022. Tenzij anders aangegeven zijn trainingen één uur.


maandag 17.00 padel Jo

Jo maandag 18.00 Lenssen Vivian - Jacobs Mark - Huismans Frank - Roovers Johannes

maandag 19.00 padel Jo

Jo maandag 20.00 Berger Anne - Laeven Annette - Smeets Yvonne - Mullens Rietje

Jo maandag 21.00 - 22.30 Vaessen Rick - Creemers Rob - Klaassen Tim - Venrooij van Job - Avesaat van Mark - Tegels Juul - Loo van Enzo - Lekner Julian

Edgar dinsdag 16.00

Edgar dinsdag 17.00 Maas Bruun - Franssen Jacob - Leeuw de Joris - Klinkers Kris

Jo dinsdag 17.00 Aalst van Wouter - Smeulders Chiel - Vries de Filip - Haar ter Otto - Roodenrijs Max - George Carlijn - George Lucas - Ariës Mick

Jo dinsdag 18.00 Pinto Jessica - Brune Mila - Brune Sacha - Poort van der Juna

dinsdag 18.00 padel Edgar

dinsdag 19.00 padel Edgar

Jo dinsdag 19.00 -20.30 Cremers Denies - Heuvel van den Linda - Hendrikx Manouk - Kate ten Wieteke - Kant van de Kim - Mooren Joëlle - VerbruggenVeerle - Dovermann Inge

Edgar dinsdag 20.00 Castermans Pie - Lieben Rene - Janssen Niek - Beaumont Rob

Jo dinsdag 20.30 - 22.00 Baeten Laura - Bugter Ingrid - Wust Danique - Orsouw van Milou - Gruisen Jane - Vrolijk Lisa - Jacquemijns Berber - Ziedses desPlantes Eva - Witjes Susanne

Edgar dinsdag 21.00 - 22.30 Smeulders Mark - Bressers Bregje - Visser Wouter - Hezik van Hans - Snoek Kik - Jacbs Joos - Thewissen Francois

Pascal woensdag 13.30 Goossens Eva - Lumens Juul -Keuter Guillaume - Keuter Thibault - Pauwels Seryse -Richardsson Tomi - Schoon Annelies - Kiel Jonna

Pascal woensdag 14.30 Ariës Izzie - Adriaens Keira - Dankers Aurelie - Dankers Isabel -Eijsden van Isa - Frissen Guusje

Klomp Suze - Mulder Jet - Yalvac Inci

Pascal woensdag 15.30 Ackermans Lisa - Bijl Julius - Bijl Runa - Homan Ralf - Lubbers Ema - Philippen Emilie - Philippen Bas - Wintjens Noa

Pascal woensdag 16.30 Bollen Kaat - Duinkerke Anna - Grijzen Brecht - Grolman Uma - Roodenrijs Anoushka - Vleugel van der Wieke - Dankers Elisa -Bent van der Felice

Pascal woensdag 17.30 - 19.00 Cordon Pelayo - Elk van Matthijs - Garces Bennie - Kasdorp Tobias - Reuchlin Philip - Seegers Jorrit - Seegers Renzo -Smeets Philippe

Jo woensdag 16.30 Haar ter Heleen - Haar ter Pim

Jo woensdag 17.30 Janssen Frits - Janssen Jeroen - Wijnaendts Wouter - Bastiaens Leon

Jo Woensdag 18.30 Sturtz Gijs - Pepels Hugo - Daalderop Nadia - Kalkeren van Colin - Mantel Robbert - Catalina Goanta - LW - Dornbach Lisa

Pascal woensdag 19.00 Drissen Bart - Wagemakers Nick - Segers Hugo - Saakjan Hajko

Pascal woensdag 20.00 Kraaij van Dave - Schooten van Frederik-Jan - Römkens Hellen - H.D

Jo woensdag 20.00 - 21.30 Zeekaf Jeroen - Meinders Inge - Leij van der Bertie - Munnix Laura - Hillberg Nadine - Gulpers Bernice - Renske Lazeroms -Smeele Hansje

Pascal woensdag 21.00  Burgers Eva - Coppen Claudia - Jaspers Sjoerd - Miltenburg Ella - Scheerens Justin - Zimmermann Hanne

Jo woensdag 21.30 - 22.30 Westgeest Roland - Bastiaens Tinka - Rossel Vanya

Jo donderdag 16.00 Beckers Gerard

donderdag 17.00 padel Jo

Pascal donderdag 16.30 Ven van de Tijmen- Kloosterman Tobias

Pascal donderdag 17.30 - 19.00 Garces Bas - Haesen Chloë - Haesen Tom - Haesen Remco - Nijs de Bastiaan - Bollen Fien - Reuchlin Maarten

Jo donderdag 18.00 Adriaens Quinn - Hamers Loulou - Klomp Pippa - Cordon Mencia - Schmeitz Julie - Aalst van Anna - Oostvogel Sabien - Jacobs Emmy

Pascal donderdag 19.00 D.F. - Pol van Mikal - Hamers Jos - Wismans Noortje

Jo donderdag 19.00 Souren Cyriel - Klein Lisa - Keijsers Lotte - Hodiamont David

Jo donderdag 20.00 Frielink Lindy - Homan Jerry - Mullens Eveline - Berg van de Raymond - Koper David

Pascal donderdag 20.00  Bunnik Iris - Conchillo José - Conemans Lennart - Moorsel van Dirk - Vennegoor Gerjanne - Zinken Olaf

Jo donderdag 21.00 - 22.30 Beaulen Chris - Lieben Patrick - Jonkers Tobias - Seifert Milan - Kiewiet Charlotte - Aussems Miriam - Goessens Henk- Rogosic Renato

Pascal donderdag 21.00  Padel

Jo vrijdag 16.00 Padel

Jo vrijdag 17.00 Peeters Luca - Hemert van Cas - Heijden van der Maurits - Horst van der Valentina

Jo vrijdag 18.00 Padel

Jo zaterdag 9.00 Padel

Jo zaterdag 10.00 Empel van Vanessa - Gerads Rachel - Cuijpers Anne - Luyten Inge

Jo zaterdag 11.00 Abeling Bart