Dit is een voorlopige indeling gebaseerd de normen vanuit de K.N.L.T.B.

Tijden en groepen kunnen eventueel nog wijzigen.


Maandag 17.00u

inlooptraining

Deelnemers 22 juni:


Maandag 18.00u

Leendert van Jannice

Roovers Johannes

Dovermann Inge

Hodiamont David


Maandag 19.00u

Hezik van Hans

Saakjan Hajko

Habets Glenn

Oijen van Guido


Maandag 20.00u

Vaesen Rick

Hollman Freek

Creemers Rob

Avesaat Mark

Klaassen Tim

Loo van Enzo

Tegels Juul

Venrooij van Job


Maandag 21.30u

Snoek Kik

Jacobs Joos

Huisman Frank

Schaafsma Annette (zomer challenge)


Dinsdag 16.00u

Inlooptraining
Deelnemers 23 juni: Bas Philippen - Emily Philippen


Dinsdag 17.00u

Aalst van Wouter

Eijkelenboom Job

Roodenrijs Max
Haar ter Otto


Dinsdag 18.00u

Leijten Farah

Smeele Hansje

Heuvel van den Linda

Landstra Floortje


Dinsdag 19.30u

Vrolijk Lisa

Wust Danique

Kooijman Loes

Baeten Laura

Lierop van Merel

Orsouw van Milou

Vaessen Floor (zomerchallenge)


Dinsdag 21.00u

Berger Anne (zomerchallenge)

Langen Diana

Derksen Sophie

Mullens Rietje

Smeets Yvonne

Visser Wouter

Ziedses des Plantes Eva

Thewissen Francois


Woensdag 14.00u Pascal

Ackermans Lisa

Bijl Runa

Linssen Roos

Nafzger Yanna

Wintjens Noa

Homan Ralph


Woensdag 15.00u Pascal

Klinkers Kris

Leeuw de Joris

......

......


Woensdag 16.00u Jo

Richardson Tomi

Keuter Thibault

Klomp Suze

Geven Lianne

Pauwels Seryse

Eijsden van Isa

Frissen Guusje


Woensdag 16.00u Pascal

Cordon Pelayo

Garces Bennie

Grolman Uma

Herzog Sebastiaan

Nijs de Bastiaan

Reuchlin Philip

Smeets Philippe

Stapert Cas


Woensdag 17.00u Jo

Maas Bruun

Yazar Dursun

Roodenrijs Anoushka

Laeremans Alain

Philippen Emilie

Franssen Jacob


Woensdag 17.00u Pascal

Garces Sebastia

Reuchlin Maarten

Schulkens Joost

Vos Moris


Woensdag 18.00u Pascal

Haesen Chloë

Haesen Eva

Grolman Kim

Martha Lucas

Kelder op den Evi (zomer challenge)


Woensdag 18.00u

Niesten Nanneke

Gijbels Marion


Woensdag 19.00u

Meinders Inge

Zeekaf Jeroen

Leij van der Bertie

Munnix Laura


Woensdag 19.00u Pascal

Drissen Bart

Leije Wouter

Verduin Maikel

Wagenmaker Nick

Wisman Noortje


Woensdag 20.00u

Peters Nicky

Gulpers Bernice

Lazeroms Renske

Empel van Vanessa

Sikkenga Wilma

Rouers Elsbeth

Oldenhave Willy ( zomer challenge )


Woensdag 20.00u Pascal

H.D

Kraaij van Dave

Romkens Hellen

Schooten van Frederik-Jan


Woensdag 21.00u Pascal

Carati Roel (zomer challenge)

Essers ivette

Siefers Laurens

Sleur Miyolou (zomer challenge)


Woensdag 21.30u

Dassen Tom

Bastiaens Leon

Janssen Frits

Janssen Jeroen


Donderdag 17.00u Jo

start 7 mei

Lavery Lara
Geel van Heleen
Lakwijk Jade
Laeremans Florence


Donderdag 17 u

Haye de la Claire (zomer challenge)

Haye de La Eveline (zomer challenge)

Velden van Jessica (zomer challenge)


Donderdag 18.00u Jo

Lana Margot

Wall van der Nicole


Donderdag 18.00u Pascal

Aulchenko Alexander

Haesen Tom

Haesen Remco

Kasdorp Tobias

Seegers Jorrit

Seegers Jorrit


Donderdag 19.00u

Cuijpers Anne

Jacobs Esmee

Kate ten Wieteke

Oosterwijk Laurien


Donderdag 19.00u Pascal

Driessen Fayette

Knols Lotte (Zomer Ch)

Smeets - Snijders Georgette (zomer challenge)

.....


Donderdag 20.00u Pascal

Zinken Olaf

Rietbroek Saskia

Vennegoor Gerjanne

Mak Joost

Cochillo José

Moorsel van Dirk

Roosenboom Janou

Berghuis Ruben


Donderdag 20.00u

Frielink Lindy

Schaffrath Silke

Homan Jerry

Koper David


Donderdag 21.00u

Beaulen Chris

Jonkers Tobias

Thoor van Eveline

Kiewiet Charlotte

Lieben Patrick

Goessens Henk

Seifert Milan

Theunissen Caroline


Vrijdag 15.00u

Haar ter Pim

Haar ter Heleen


Vrijdag 16.00u Jo

start 1 mei

Lodewick Emi

Philippen Bas

Peeters Luca

Geven Lucas

Baeten Lars

Heijden van der Maurits


Vrijdag 17.00u Jo

George Carlijn

George Lucas

Oudelaar Luc

Ariës Mick

Kuijf Basiel

Vries de Filip


Vrijdag 19.00u zomerchallenge

Voorjans Demi

Cleary David

Langeslag Fenna

Crombach Lieke


Vrijdag 20.00

Boot Marleen

Ploeg van der David

Essen van Linda

Agmon Nadav

Laumen Charlot

Smets Fré


Zaterdag 09.00u

Abeling Bart


Zaterdag 10.00u

Castermans Pie

Janssen Niek

Lieben René

Beaumont Rob


Zaterdag 11.00u Jo

start 2 mei

Aalst van Anna
Cordon Mencia
Klomp Pippa
Schmeitz Julie
Hamers Loulou
Oostvogel Sabien
Goor van Ella
Jacobs Emmy


  

Dit is een voorlopige indeling gebaseerd de normen vanuit de K.N.L.T.B.

Tijden en groepen kunnen eventueel gedurende deze periode / normen nog wijzigen.


Dinsdag 19.00u - 20.00u Edgar

Beckers Charlotte

Meier Leila

Vermeulen Hanneke

Visser Marike


Dinsdag 20.00u - 21.00u Edgar

Heil Lisianne

Smil Marloes

Smit William

Zimmermann Björn


Vrijdag 15.30u -16.30u

Heijden van der Fay

Herings Lucas

Veenstra Nanne

Veenstra Sten


Vrijdag 16.30u - 17.30u

Clarijs Daphne

Feijts Roman

Gossen Kalle

Vermeulen Tom

Zanten van Xavi


Vrijdag 17.30u - 18.30u

Herings Wouter

Melcior Steur

Schepers Twan

Wolfs Dean


Vrijdag 19.00u - 20.30u

Gossen John

Herings Sander

Herings Thomas

Konings Maurice

Morreau Wil

Schepers Patrick

Vermeulen Jeroen