maandag 17.00 Clark Malak - Clark Mariam

maandag 18.00 Dovern Inge - Huisman Frank - Hodiamont David - Roovers Johannes

maandag 20.30 - 21.30 Hanssen Therese - Berger Anne - Smeets Yvonne - Mullens Rietje

maandag 21.30 - 22.30 Heuts Ron - Berger Patrick - Vromen Bart - Goessens Henk

dinsdag 17.00 - 18.00 Haar ter Otto - Aalst van Wouter - Roodenrijs Max - Eijkelenboom Job

dinsdag 18.00 - 19.00 Heuvel van den Linda - Leijten Farah - Smeele Hansje - Landstra Floortje

dinsdag 19.00 - 20.15 Mooren Joelle - Hout van den Laura - Oosterwijk Laurien - Cuijpers Anne - Kate ten Wieteke - Jacobs Esmee - Langen Diana

dinsdag 20.15 - 21.30 Baeten Laura - Kooijman Loes - Lierop van Merel - Orsouw van Milou - Vaessen Floor - Wust Danique - Waterval Suzanne

dinsdag 21.30-22.45 Berg van de Raymond - Oijen van Guido - Hezik van Hans - Thewissen Francois - Visser Wouter - Snoek Kik - Jacobs Joos - Koenrades Daan

woensdag 16.00 Eijsden van Isa - Frissen Guusje - Mulder Jet - Adriaens Quinn

woensdag 17.00 Roodenrijs Anoushka - Vleugel van der Wieke - Philippen Emily - Maas Bruun - Franssen Jacob

woensdag 19.00 - 20.00 Leij van der Bertie - Zeekaf Jeroen - Meinders Inge - Munnix Laura

woensdag 20.00 - 21.00 Sikkinga Wilma - Empel van Vanessa - Lazeroms Renske - Rouers Elsbeth - Verhees Femke

woensdag 21.00 - 22.30 Creemers Rob - Klaassen Tim - Venrooij van Job - Lebbink Felix - Sprang van Ruben - Vaessen Rick - Lekner Julian - Loo van Enzo

donderdag 18.00 Wall van de Nicole - Lana Margot

donderdag 19.00 - 20.00 Hillberg Nadine - Gorissen Hannah - Hees van Simone - Solovei Adriana - Maanen van Niels - Agmon Nadav

donderdag 20.00 - 21.00 Frielink Lindy- Schaffrath Silke - Homan Jerry - Koper David

donderdag 21.00 - 22.30 Lieben Patrick - Beaulen Chris - Jonkers Tobias - Thoor van Eveline - Seifert Milan - Kiewiet Charlotte - Tegels Juul - Consten Jorrit

vrijdag 15.00 Haar ter Heleen - Haar ter Pim

vrijdag 17.00 George Carlijn - George Lucas - Ariës Mick - Kuijf Basiel - Oudelaar Luuk

vrijdag 18.00 padel Ferrante Gabriel - Merm van Stijn - Vertommen Joanne - Pastore Romeo

vrijdag 19.00 padel Marks Daniela - Koch Sakia - Banens Joost - Kerkhof van Maria

vrijdag 20.00 padel Jacobs Steven - Peerboom Ralph - Cummins Paul - Nollen Maartje

zaterdag 08.30 Abeling Bart

zaterdag 09.00 Schayck van Onno - Schayck van Cornel - Broek van den Guido - Biessen Peter

zaterdag 09.30 Janssen Niek - Lieben Rene - Castermans Pie - Beaumont Rob

zaterdag 10.30 Cordon Mencia - Aalst van Anna - Jacobs Emmy - Hamers Loulou - Klomp Pippa - Lodewick Emi - Oostvogel Sabien - Schmeitz Julie

zaterdag 11.30 padel Kragt van der Peter - Vos Vera - Meerens Manon - Schaafsma Annette


Indoor

Pascal

Woensdag


Woensdag 15.00u - 16.00u

Woensdag 16.00 u - 17.00u

Wwoensdag 17.00u -18.00u Seegers Jorrit - Seegers Renzo -Reuchlin Philip - Garces Bennie

Woensdag 18.00u - 19.00u - Seegers Jorrit -Reuchlin Philip - Garces Bennie

Woensdag 19.00u - 20.00 Drissen Bart - Leije Wouter - Wagenmaker Nick - Wisman Noortje - Corsius Marike

Woensdag 20.00u - 21.00u Hellen Romkens - D H - Kraaij van Dave - Schooten van Frederik-Jan

Woensdag 21.00u - 22.00u Groep Mans


Zaterdag 9.00u - 10.30u Zinken Olaf - Conemans Lennart - Vennegoor Gerjanne - Cochillo José - Blom Stephanie - Verkouteren Babette

Outdoor T.C.Bakkerbosch

Vriijdag 15.30 u - 16.30 u

Vrijdag 16.30u - 18.00u

Vrijdag 18.00u - 19.00u

Vrijdag 19.00u - 20.30u