Indeling tennistraining zomer 2024. Tenzij anders aangegeven zijn trainingen één uur.

het lesreglement 2024

https://jomullens.nl/Lesreglement-vanaf-1-april-2022

 

Jo maandag:   Training Data Tennis: april 8-15-22   mei: 6-13-20-27   juni: 3-10-17-24   juli: 1   augustus: 19-26 

                                                                  september: 2-9-16-23  inhaaldata: september: 30 Oktober: 7

maandag 15.00  Padel: Ritzen Wilma - Aarts Nieke - Ritzen Wilma  

maandag 16.00  Hemert van Cas - Peeters Luca - Collard Emma - 

maandag 17.00  Homan Ralf - Philippen Emilie - Philippen Bas - Boers Charlotte - Dankers Aurelie - Dankers Elisa

maandag 18.00  Klein Lisa - Chauhdry Mashood - Rossel Vanya - Thijssen Kim - TB - Custers Eva 

maandag 19.00  Padel: Peerboom Ralph - Bertram Cyriel - Merm van Stijn - Jacobs Steven

maandag 20.00 Mullens Rietje - Laeven Annette - Smeets Yvonne - Berger Anne

maandag 21.00 Padel  Paridon van Marjo - Bruyn de Sigrid - Wolters Marion - Vlies van der Ivonne 

 

 

Jo dinsdag  

Training Data Tennis: april 2-9-16-23   mei: 7-14-21-28   juni: 4-11-18-25   juli: 2   augustus: 20-27 

                                                                  september: 3-10-17 inhaaldata: September: 24  Oktober: 1

    

dinsdag 17.00  Cordon Mencia - Adriaens Quinn - Caesens Lukas - Kloosterman Tobias - Ven van de Tijmen - Amrani Ilyes  

dinsdag 18.00  Brune Mila - Poort van der Juna - Brune Sacha - Khaidarov Rafael

dinsdag 19.00  Kant van de Kim - Kate ten Wieteke - Heuvel van den Linda - Schouten Anna -  Mooren Joëlle - Eertwegh                                     van den Veronique

dinsdag 20.00 Hobijn Mandy - Ziedses des Plantes Eva - Aussems Mirjam - Zimmermann Hanne - Amerongen van Judith - 

dinsdag 21.00 Gruisen Jane - Flament Sofie - Sombroek Nathalie - Koelewijn Fleurine - Verbruggen Veerle - Engelen Lian

 

Edgar dinsdag 

Training Data Tennis: april 2-9-16-23   mei: 7-14-21-28   juni: 4-11-18-25   juli: 2   augustus: 20-27  september: 3-10-17 inhaaldata: September: 24   Oktober: 1

dinsdag 16.00 Redelijkheid de Iris - Wennink Mijntje - Grijzen Brecht

dinsdag 17.00 Adriaens Keira - Westerdijk Guusje - Luermans Louisa - Nillesen Elin - Nazemchuk Anastasiia   

dinsdag 18.00 Slotema Tijn - Stevens Alexander - Teernstra Arthur -  Westerdijk Samuel    

dinsdag 19.00 padel 

dinsdag 20.00 padel

dinsdag 21.00 Bressers Bregje - Smeulders Mark - Hemert van Mireille - Thewissen Francois 
 

 

 

Edgar woensdag 

Training Data Tennis: april 3-10-17-24   mei: 8-15-22-29   juni: 5-12-19-26   juli: 3   augustus: 21-28   september: 4-11-18    inhaaldata:  September: 25  Oktober: 2

              

woensdag 15.00 Lesil  Naim - Petrow Alexa - Luermans Rosalie - Pluijmen Charlotte - Cummins Mia - Leushuis Laurien 

woensdag 16.00  Ankers Sam - Nobbe Thijs - Punt Jan Hein - Slotema Guus - Rutten Kasper - Lubbers Milan - Savelberg                                          Christophe - Walraven Bendt  

woensdag 17.00 Pasmans Thibo - Bours Vivian - Habets Oscar - Rongen Louise - Frida Boonstra - Ohlen Eline - Ummels Eline

woensdag 18.00 Padel

woensdag 19.00 padel Vrij Ine - Mommers Karin - Snoek Kik - Jacobs Joos

woensdag 20.00 padel Koedam Debbie- Stevens Alexander - Cuijpers Niek - Beurden van Pim

woensdag 21.00 Rongen Emile - Schoonen Anna - Rieger Yasmin - Nederlands Maikel

 

 woensdag Jo 

Training Data Tennis: april 3-10-17-24   mei: 8-15-22-29   juni: 5-12-19-26   juli: 3   augustus: 21-28 

                                                                  september: 4-11-18 inhaaldata: September: 25  Oktober: 2

  

woensdag 15.30 Swieten van Nora - Essed Ayla - Essed Riva - Mohy Frida - start 29-05

woensdag 16.30  Stuivenberg Elin - Pelegrin Marten - Roodenrijs Anoushka - Franssen Jacob - Woerkum van Flore -                                                Woerkum van Zoë - Simons Valerie

woensdag 17.30  Wetzelaer Rick - Linssen Roel - Schobben Sjoerd - Coomans Caspard 

woensdag 18.30 Kreiter Daniel - Sturtz Gijs - Westgeest Roland -  Kalkeren van Colin - Mantel Robbert - Cremers Denies

woensdag 19.30  Gulpers Bernice - Corsius Marique - Lazeroms Renske - Leij van der Bertie - Keuter Hanneke - Meinders

                              Inge 

woensdag 20.30 Lekner Julian - Creemers Rob - Venrooij van Job - Jaspers Sjoerd - Vaessen Rick - Groot de Eric - Velzeboer                                  Hendrik 

 

 

donderdag Jo 

Training Data Tennis: april 4-11-18-25   mei: 16-23-30   juni: 6-13-20-27   juli: 4   augustus: 22-29 

                                                                  september: 5-12-19-26 inhaaldata:   Oktober: 3-10

 

donderdag 17.00 Klomp Pippa - Oostvogel Sabien - Aalst van Anna - Hemert van Cas - Cordon Mencia - Adriaens Quinn  

donderdag 18.00 Firinci Elise - Dackus Elena - Aalst van Wouter - Vries de Filip - Smeulders Chiel 

donderdag 19.00 Schuurman Britt - Leentjens Mickey - Wieland Monse - Krebbers Iris - Hoogen van den Nina - Broex Ellen  

donderdag 20.00 Mullens Eveline - Berg van de Raymond - Koper David 

donderdag 21.00  Beaulen Chris - Seifert Milan -Scheerens Justin - Rutgers Stijn - Goessens Henk - Klaassen Tim - Conchillo                                  José - Heuzen Daan

 

vrijdag Jo 

vrijdag 16.00 Jo Padel

vrijdag 17.00 Jo Padel

vrijdag 18.00 Jo Padel

vrijdag 19.00 Jo Padel

 

 

zaterdag Edgar

Training Data:   

zaterdag09.00 Sarneel Jadwiga - Dumoulin Simone - Verbruggen Lilian

zaterdag 10.00 Keuter Thibault - Keuter Guillaume - Eertwegh van den Olivier - Pauwels Seryse - Richardsson Tomi -                                           Savelberg Christophe